O firmie

Firma BUDIPOL powstała w roku 1991 jako samodzielna jednostka nastawiona na zaspokajanie potrzeb częstochowskiego rynku budowlanego.

Specjalizuje się między innymi w robotach ogólnobudowlanych, adaptacjach obiektów, skomplikowanych usługach wykończeniowych, kompleksowych pracach budowlanych i instalatorskich. Szeroki zakres usług obejmuje również kierowanie i nadzór prac budowlanych oraz wykonywanie przeglądów technicznych obiektów budowlanych.

Wyspecjalizowana kadra z dużym doświadczeniem wraz z pełnym zapleczem sprzętowym umożliwia sprostanie najtrudniejszym zadaniom inwestycyjnym.

W okresie swej działalności, czyli od ponad dwudziestu lat firma wykonała wiele inwestycji na rzecz instytucji oraz firm cenionych i rozpoznawalnych na rynku. Wymienić można między innymi: Proweld, Surmat, Bastal, Karcher Center Ocean, Jawo, Promed, WPEC Częstochowa, WPWiK, Urząd Miasta Częstochowa, Szpital Tysiąclecie, N.Z.O.Z. Przychodnia Księżycowa, Powszechny Bank Kredytowy S.A. w Warszawie, Kuria Metropolitalna w Częstochowie – Gimnazjum Katolickie w Częstochowie, Akademia Polonijna w Częstochowie, Zgromadzenia Zakonne, Grafpapier, Poczta Polska, oraz wielu inwestorów indywidulanych.

Warto  zaznaczyć, iż  firma zdobywa doświadczenie  w wykorzystywaniu aktualnych osiągnięć technicznych i technologicznych także na rynkach zagranicznych. W latach 2006-2010 firma zrealizowała wieloaspektowy kontrakt na rynku niemieckim zatrudniając 25 pracowników wraz z kadrą kierowniczą. Obecnie w kraju firma zatrudnia średnio 16 pracowników.

Gwarantujemy Państwu pełny asortyment usług budowlanych z gwarancją jakości i terminowości.

Realizacja każdego przedsięwzięcia traktowana jest indywidualnie z zachowaniem standardów, na których oparta jest firma nadając jest wizerunek zaufanej i profesjonalnej.

Właściciel firmy

Bogusław Bieda